PL PL RU RU UA UA
wózki widłowe - JMP
autoryzowane dealer profesjonalny serwis wózki widłowe, ładowarki, podesty

 

O firmie

 
 
JMP oferta wózków widłowych
Działalność firmy JMP rozpoczęła się w 1997 roku. Wówczas byliśmy oddziałem importera wózków Komatsu przedsiębiorstwa Carcade. Rok później zmieniliśmy profil działalności na bezpośredni import używanych oraz nowych transporterów. W naszej ofercie znaleźć można było najlepsze wózki widłowe. Sprzedaż tego typu produktów uzupełniana była i jest o takie usługi jak doradztwo techniczne. Wtedy wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze oraz sprzedaży produktów japońskich marek, takich jak Mitsubishi, Komatsu, Toyota. W 2000 r. zostaliśmy jedynym w tej części Europy oficjalnym oraz autoryzowanym dealerem Nissan Poland Ltd (obecnie Marubeni Construction Machinery Poland Sp. z o.o.). Jest on jednym oficjalnym przedstawicielem Nissana w naszym kraju. W tym samym czasie rozszerzyliśmy działalność i rozpoczęliśmy świadczenie kompleksowych usług serwisowych oraz dystrybucję części eksploatacyjnych wyprodukowanych na zachodzie. Naszą ofertę uzupełniają obecnie transportery paletowe i magazynowe takich producentów jak Rocla i Pramac.
W 2006 roku zostaliśmy również autoryzowanym dealerem firmy Manitou - aktualnie największego producenta ładowarek teleskopowych, terenowych wózków widłowych, a także platform unoszących. Dzięki temu możliwe było znaczne rozbudowanie naszej oferty. Dziś mamy do dyspozycji niemal wszystkie rodzaje przenośników magazynowych, dzięki czemu możliwe jest zaspokojenie wszelkich potrzeb klientów, nawet tych najbardziej nietypowych.

Od 2008 r. w naszej ofercie znalazły się również przenośniki boczne firmy Baumann, specjalizującej się w produkcji widlaków przeznaczonych do transportu ładunków dłużycowych oraz wielkogabarytowych.

2009 to rok, w którym firma JMP stała się autoryzowanym dealerem Ahlmann oraz Mecalac, światowych liderów w produkcji profesjonalnych maszyn budowlanych. Nowatorskie rozwiązania techniczne zastosowane w koparkach marki Mecelac czynią je uniwersalnym sprzętem, spełniającym zarówno funkcje ładowarki oraz koparki w budownictwie, drogownictwie oraz gospodarce komunalnej. Nasza oferta jest wciąż rozbudowywana, a do parku maszynowego dołączyły wózki widłowe Linde, taczki, pługi do śniegu, podesty ruchome czy wysięgniki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców przygotowaliśmy taką usługę jak wynajem podnośników, co jest wyjątkowo atrakcyjną propozycją nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla klientów indywidualnych, potrzebujących określonego urządzenia wyłącznie do wykonania pojedynczego projektu.

Jesteśmy przekonani, że klienci będą usatysfakcjonowani doskonałą jakością naszych ładowarek teleskopowych Manitou, wózków widłowych Nissan oraz Linde, a także podestów ruchomych i pozostałego asortymentu innych marek.

Zapraszamy do współpracy!

Manitou
W ofercie firmy JMP znajdują się maszyny marki Manitou francuskiej firmy, która specjalizuje się w tworzeniu funkcjonalnych rozwiązań dla branży logistycznej, przemysłu i wielu innych. Stawiając na najwyższej jakości rozwiązania producenta, oferujemy między innymi niezawodne wózki widłowe, praktyczne ładowarki teleskopowe oraz bezpieczne i wytrzymałe platformy unoszące, które cechują doskonałe parametry techniczne. Rozbudowany asortyment produktów umożliwi Państwu znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. »
Linde
Producent widlaków Linde jest znany w całej Europie, oferując swoim Klientom rozwiązania wysokiej klasy, które znajdują bardzo szerokie zastosowanie w realizowaniu nawet najtrudniejszych zadań. W ofercie firmy JMP znaleźć można wyprodukowane przez niego maszyny, które zachwycają solidnością, stabilnością i funkcjonalnością. Proponujemy wózki widłowe łatwe w obsłudze, wydajne oraz energooszczędne, dostępne w wersji elektrycznej, LPG albo Diesel. Dzięki ogromnej różnorodności udźwigów, można dostosować urządzenie do własnych celów i realizować je szybciej oraz łatwiej. »
Nissan
Polecamy wózki widłowe wyprodukowane przez markę Nissan, która jest uważana za jednego z czołowych producentów, stawiających zawsze na najwyższą jakość swoich rozwiązań. Są to nowoczesne i niezawodne maszyny magazynowe, które charakteryzują się ogromną wytrzymałością. Zastosowanie przez firmę rozmaitych innowacji technologicznych sprawia, że zapewniają jeszcze bardziej wydajną pracę i dają jeszcze większe bezpieczeństwo oraz łatwość pracy. W ofercie JMP znajdują się różnorodne pod względem parametrów wózki czołowe elektryczne i spalinowe oraz modele magazynowe. »
Wózki widłowe
Firma JMP zajmuje się dystrybucją niezawodnych, solidnych i bardzo nowoczesnych wózków widłowych wyprodukowanych przez znane i cenione marki, takie jak Nissan, Manitou, Ahlmann czy Linde. Polecamy zarówno nowe, jak i używane maszyny, które różnią się parametrami technicznymi, budową oraz możliwościami zastosowania, sprawdzając w różnych przedsiębiorstwach i do transportu zróżnicowanych ładunków. Ich wielkimi zaletami są łatwość sterowania, a także bezpieczeństwo, jakie dają operatorowi. W asortymencie znajdziecie Państwo również liczne akcesoria i części zamienne do oferowanych maszyn. »
Ładowarki teleskopowe
Zachęcamy do zainwestowania w dostępne w ofercie naszej firmy ładowarki teleskopowe marki Manitou, które posiadają niezliczoną liczbę zalet. Są to praktyczne i niezawodne urządzenia przemysłowe, znajdujące zastosowanie w wielu branżach i umożliwiające realizowanie rozmaitych zadań. Oferowane ładowarki to pojazdy stabilne, bezawaryjne oraz łatwe w obsłudze, które znajdują zastosowanie na terenach otwartych, będąc wytrzymałymi nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Polecamy różne serie produktów, wśród których łatwo jest znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązanie. »
Podesty ruchome
Praca na wysokości wymaga użycia odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu, który zapewni możliwość osiągnięcia celu oraz da należyte bezpieczeństwo. W ofercie firmy JMP znaleźć można profesjonalne podesty ruchome, charakteryzujące się wytrzymałością i stabilnością konstrukcji. W zależności od wybranego modelu, można wykorzystać go wewnątrz pomieszczenia, jak również na terenie otwartym. W skład asortymentu wchodzą zarówno modele teleskopowe, z łamanym ramieniem, jak również z koszami na podnośnikach nożycowych. Idealne do prac magazynowych, mycia okien na wysokościach czy pielęgnacji zieleni. »
Wynajem podnośników
Firma JMP prowadzi kompleksowy i fachowy wynajem podnośników, co jest doskonałą alternatywą dla zakupu urządzenia, gdy poszukuje się oszczędności. Oferujemy bezawaryjne, łatwe w obsłudze i bardzo wytrzymałe maszyny przemysłowe, które z pewnością spełnią oczekiwania naszych Klientów, pomagając im usprawnić oraz ułatwić rozmaite prace zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak również na terenach otwartych. Dodatkową zaletą tej usługi jest fakt, że nie będziecie Państwo musieli ponosić kosztów naprawy czy prac konserwacyjnych są one bowiem wliczone w usługę. »
Polecane podstrony: Ładowarki teleskopowe
Podesty ruchome
Wózki widłowe Linde
Nissan
Manitou
Wynajem podnośników
   
JMP: ul. Sejneńska 10, 15-399 Białystok, tel. (0-85) 742 97 37