COMBILIFT
 
combilift_range

Oferta produktów Combilift jest wynikiem szeroko zakrojonych badań, innowacyjnego
myślenia i zamiłowania do rozwiązywania problemów.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podnieść 1, czy 100 ton, i czy jesteś niezależnym przedsiębiorcą,
czy globalną organizacją, istnieje Combilift, który usprawni Twoją działalność.

wielokierunkowe

Wytrzymały, wszechstronny projekt wielokierunkowego systemu Combilift łączy w sobie zalety wózków widłowych z przeciwwagą, ładowania bocznego i wózka wąskokadłubowego (VNA) w jednym pojeździe, co stanowi kompletne rozwiązanie.

Wielokierunkowe wózki widłowe Combilift można dostosować do konkretnego zastosowania i preferowanego rodzaju paliwa.
Dzięki możliwości pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, eliminuje się potrzebę wielu urządzeń, co optymalizuje wielkość floty, zwiększa przestrzeń do przechowywania, zwiększa bezpieczeństwo i poprawia ogólną wydajność.

combi-c
combi - C
combi-MR
combi - CB
combi-MR
combi - MR

boczne

Zbudowane w celu sprostania wymaganiom długiego podnoszenia ładunków, wózki widłowe boczne Combilift zapewniają solidną wydajność i wyjątkową manewrowość. Przy udźwigach od 2 500 kg do 8 000 kg, a także opcji stojących dla bardzo wąskich korytarzy, wszechstronność tych maszyn nie ma sobie równych. Wyposażony w doskonałą ergonomię i wytrzymałość oraz szybkość, których potrzebujesz na dużych obiektach, a zintegrowana platforma nośna oferuje niezrównaną stabilność podczas transportu.

combi-4wsl
combi - 4 WSL
combi-esl
combi - ESL
combi-gt
combi - GT

combi-sl
combi - SL
combi-st
combi - ST

paletowe

EkEkonomiczna i bezpieczna opcja podnoszenia i przenoszenia w ciasnych przestrzeniach, seria wózków prowadzanych Combilift jest pełna przyjaznych dla użytkownika funkcji. Dzięki udźwigowi do 1500 kg, wszechstronności do pracy w pomieszczeniach lub na zewnątrz, nasze produkty mogą zaspokoić wszystkich, od małych magazynów
do średnich magazynów i specjalistycznych zastosowań.

Obsługują standardowe palety, długie i niezgrabne ładunki oraz wszystko pomiędzy. Wielokrotnie nagradzana, opatentowana technologia, nasze układarki i
wózki paletowe zostały zaprojektowane z myślą o operatorach, a także o ogólnym bezpieczeństwie i wydajności.

combi-wr
combi - WR
combi-wr4
combi - WR 4
combi-cs
combi - CS

drobiowe i rolnicze

Combi-RT został zaprojektowany specjalnie w celu sprostania surowym wymaganiom przemysłu drobiarskiego, ale jego imponująca obsługa i solidna konstrukcja sprawiają, że jest to cenny koń pociągowy dla każdej działalności rolniczej. Duże opony na trójkołowym podwoziu z napędem na wszystkie koła i blokadą mechanizmu różnicowego sprawiają, że Combi-RT ma kompaktowy promień skrętu i doskonałą przyczepność na trudnym terenie, a duży prześwit 300 mm zapewnia minimalne zakłócenia w ściółce. Niezwykle gładkie elementy sterujące umożliwiają cichszą, bardziej wyrafinowaną obsługę w celu zapewnienia optymalnego dobrostanu zwierząt.

combi-rt
combi - RT
bramowe

Szeroki wachlarz przenośników gondolowych i przenośnych suwnic Combilift zapewnia bezpieczne i wydajne rozwiązania nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach związanych z ładowaniem. Dystrybucja, spedycja, lotnictwo,
producenci stali, turbiny wiatrowe i prefabrykaty betonowe - nie ma obciążenia zbyt dużego lub ciężkiego dla tych koni roboczych. Ekonomiczna, bardzo zwrotna i w pełni konfigurowalna, innowacyjna konstrukcja naszej serii Combi SC łączy w sobie moc i niezawodność z lżejszą powierzchnią, której nie można porównać z żadną porównywalną technologią, zapewniając fantastyczną oszczędność paliwa i zdolność do pracy w trudnym terenie bez potrzeby kosztownego wzmocnienia. Nasze wózki do przewozu bramopwego umożliwiają wstępne ładowanie z poziomu podłoża, co znacznie poprawia bezpieczeństwo, eliminując potrzebę zatrudniania personelu na przyczepach i zmniejszając wielokrotne obchodzenie się i związane z tym uszkodzenia produktu.

combi-mg
combi - MG
combi-sc
combi - SC
DO WĄSKICH KORYTARZY

Combilift Aisle-Master to arcydzieło innowacji łączące cechy wielu maszyn i zapewniające wydajność wózka widłowego z wózkiem widłowym VNA.Pracując w korytarzach tak wąskich jak 1,6 metra, Aisle-Master oferuje zasięg do 15 metrów w pionie z możliwością załadowania z lewej, z prawej i z przodu, a także z cichą pracą. Solidna konstrukcja i wytrzymałe koła oznaczają, że Aisle-Master może pracować na zewnątrz w trudnym terenie, eliminując potrzebę podwójnego podnoszenia, zmniejszając rozmiar floty i poprawiając prędkość przenoszenia z ciężarówki na regał magazynowy.Ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalną wydajność i komfort operatora.

aisle-master

AISLE MASTER

PLIKI DO POBRANIA:
PDF - PROFIL PRODUKCJI -COMBILIFT -eng.

W CELU SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI PROSIMY O KONTAKT:

DZIAŁ HANDLOWY: /85/ 742 97 37
biuro@jmp.bialystok.pl
jacek.paluchiewicz@jmp.bialystok.pl
 

 
JMP: ul. Sejneńska 10, 15-399 Białystok, tel. (0-85) 742 97 37