Manitou

Wózki widłowe >
Ładowarki teleskopowe >
Podesty ruchome >
Wózki dla ciężarówek >
Wózki
magazynowe >
 
 
 

Wśród dostawców urządzeń, z którymi prowadzimy bieżącą współpracę znajduje się między innymi znana i powszechnie ceniona francuska marka Manitou. Jest to producent wysokiej klasy sprzętu dedykowanego między innymi dla branży logistycznej i konstrukcyjnej, a także dla rolnictwa, przemysłu oraz górnictwa i wielu innych działów gospodarki. Dostępne w naszej ofercie wózki widłowe i magazynowe, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome i pozostałe rozwiązania przenośnikowe cenione są przez specjalistów oraz przez odbiorców indywidualnych za wytrzymałość, niezawodność i funkcjonalność.

Wózki widłowe ManiForkflift
Polecamy nowoczesne, bezawaryjne i proste w obsłudze wózki widłowe wyprodukowane przez znane marki. Nasze maszyny charakteryzują się ogromną wytrzymałością. »
Ładowarki teleskopowe ManiScopic
Dysponujemy bogatym wyborem praktycznych ładowarek teleskopowych. Są to proste w obsłudze, solidne i funkcjonalne maszyny, które sprawdzą się w każdej sytuacji. »
Podesty ruchome ManiAccess
Można u nas nabyć solidne podesty ruchome. Są to funkcjonalne i nowoczesne maszyny wykorzystywane w magazynach oraz w różnorodnych zakładach produkcyjnych. »
seria TMM Wózki widłowe dla ciężarówek ManiTransit
Zachęcamy do zainwestowania w nasze wózki widłowe, gdyż są one praktyczne, proste w obsłudze i niezawodne. Te nowoczesne urządzenia przemysłowe można nabyć w atrakcyjnych cenach. »
Wózki magazynowe
Znajdujące się w naszej ofercie wózki magazynowe spełnią z pewnością oczekiwania jakościowe naszych klientów. Nasze maszyny transportowe są bowiem wytrzymałe i proste w obsłudze. »
 

 
JMP: ul. Sejneńska 10, 15-399 Białystok, tel. (0-85) 742 97 37