OFERTA
 
Już od 15 lat specjalizujemy się i rozwijamy nasze umiejętności w branży wózków widłowych, a w ostatnim siedmioleciu poszerzyliśmy swoją działalność o ładowarki teleskopowe, maszyny budowlane i wózki boczne . Szeroka gama oferowanego sprzętu jak i największy w regionie stock wózków widłowych i ładowarek teleskopowych sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić najróżniejsze nawet nietypowe potrzeby klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny pozwalają nam wyznaczać standardy w obsłudze firm w regionie północno-wschodnim Polski.

NISSAN FORKLIFTNasza oferta obejmuje przede wszystkim bogatą listę nowych i używanych wózków widłowych jednego z najlepszych japońskich producentów wózków widłowych firmy NISSAN sprowadzanych głównie z Japonii i Europy Zachodniej, o szerokiej rozpiętości udźwigu, wysokości podnoszenia i różnych rodzajach napędu. Naszą specjalnością są przede wszystkim wózki gazowe od 1500kg do 7000kg a także wózki czołowe elektryczne oraz z sinikiem diesela. Stawiając na jakość i niezawodność oferowanego sprzętu oraz długofalowe korzyści z eksploatacji staramy się zawsze mieć w ofercie duży wybór młodych, świeżych 2-3 letnich wózków z małym przebiegiem sprowadzanych z Japonii, na które udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Oferujemy także szeroki wybór ręcznych i elektrycznych wózków magazynowych. Sprzedajemy zarówno wózki paletowe, elektryczne prowadzone dyszlem oraz specjalistyczne wózki magazynowe typu reach truck.
POWIĘKSZ
MANITOU Efektem podjętej współpracy z firmą MANITOU było również poszerzenie naszej
oferty o całą gamę wózków terenowych oraz ładowarek teleskopowych, które
cieszą się ogromną popularnością w rolnictwie, budownictwie, przemyśle drzewnym oraz wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba podnoszenia towarów na duże wysokości. Posiadamy w ofercie maszyny z możliwością pracy nawet na wysokości 25 metrów!!
POWIĘKSZ
MECALACWielofunkcyjność i ponadprzeciętne możliwości zastosowań maszyn MECALAC przekonały nas do wprowadzenia ich do naszej oferty. Koparki kołowe, oparte
na przegubowej ramie, produkowane w zakresie 7,9,13 ton masy własnej. Oznaczane symbolami 10MSX,12 MSX/MXT. Posiadają obrót kabiny o pełne 360º, trójczłonową konstrukcję wysięgnika ze środkowym łamaniem, umożliwiającymPOWIĘKSZ kopanie równolegle do osi poruszania się maszyny.Osprzęt mocowany jest za pomocą opatentowanego szybkozłącza, dzięki któremu, operator w szybki i łatwy sposób potrafi zmienić „funkcję" wykorzystania koparki. MECALAC'a docenia się m.in. w ciasnych, miejskich uliczkach, gdzie standardowe koparki lub koparko-ładowarki nie potrafią wykonać zadania, ze względu na ich parametry robocze. To dzięki obrotowej kabinie i kinematyce wysięgnika, MECALAC jest nie do pobicia.

BAUMANNUzupełnieniem naszej bogatej oferty są wózki boczne BAUMANN. Baumann to
synonim nowoczesności oraPOWIĘKSZz trwałości i niezawodności. Pozycję tą marka
zawdzięcza znakomitej, międzynarodowej kadrze inżynierskiej o wieloletnim doświadczeniu oraz uznanym poddostawcom komponentów, jak np. silników Perkins, GM czy przekładni hydrostatycznych Rexroth. Baumann zdecydowanie stawia na jakość swoich wózków, przedkładając ich solidne wykonanie nad niską cenę, wychodząc z założenia że zadowolony klient to klient, który nie zmienia dostawcy.

NILFISK ALTOZapewniając naszym klientom kompleksową obsługę z zakresu zaopatrzenia w
POWIĘKSZprofesjonalny sprzęt w asortymencie posiadamy myjki wysokociśnieniowe,
odkurzacze i maszyny do utrzymania czystości podłóg. Produkty firmy NILFISK ALTO mają jedną cechę charakterystyczną, jest to wysoka jakość. Dzięki temu jesteśmy przekonani, iż spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
 

 
JMP WÓZKI WIDŁOWE - sprzedaż, wynajem, nowe, używane, ul. Sejneńska 10, Białystok 15-399, tel. (0-85) 742 97 37
Ostatnia aktualizacja: 2008-05-16