OFERTA
 
Już od 15 lat specjalizujemy się i rozwijamy nasze umiejętności w branży wózków widłowych, a w ostatnim siedmioleciu poszerzyliśmy swoją działalność o ładowarki teleskopowe, maszyny budowlane i wózki boczne . Szeroka gama oferowanego sprzętu jak i największy w regionie stock wózków widłowych i ładowarek teleskopowych sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić najróżniejsze nawet nietypowe potrzeby klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny pozwalają nam wyznaczać standardy w obsłudze firm w regionie północno-wschodnim Polski.

NISSAN FORKLIFTNasza oferta obejmuje przede wszystkim bogatą listę nowych i używanych wózków widłowych jednego z najlepszych japońskich producentów wózków widłowych firmy NISSAN sprowadzanych głównie z Japonii i Europy Zachodniej, o szerokiej rozpiętości udźwigu, wysokości podnoszenia i różnych rodzajach napędu. Naszą specjalnością są przede wszystkim wózki gazowe od 1500kg do 7000kg a także wózki czołowe elektryczne oraz z sinikiem diesela. Stawiając na jakość i niezawodność oferowanego sprzętu oraz długofalowe korzyści z eksploatacji staramy się zawsze mieć w ofercie duży wybór młodych, świeżych 2-3 letnich wózków z małym przebiegiem sprowadzanych z Japonii, na które udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Oferujemy także szeroki wybór ręcznych i elektrycznych wózków magazynowych. Sprzedajemy zarówno wózki paletowe, elektryczne prowadzone dyszlem oraz specjalistyczne wózki magazynowe typu reach truck.
POWIĘKSZ
MANITOU Efektem podjętej współpracy z firmą MANITOU było również poszerzenie naszej
oferty o całą gamę wózków terenowych oraz ładowarek teleskopowych, które
cieszą się ogromną popularnością w rolnictwie, budownictwie, przemyśle drzewnym oraz wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba podnoszenia towarów na duże wysokości. Posiadamy w ofercie maszyny z możliwością pracy nawet na wysokości 25 metrów!!
POWIĘKSZ
MECALACWielofunkcyjność i ponadprzeciętne możliwości zastosowań maszyn MECALAC przekonały nas do wprowadzenia ich do naszej oferty. Koparki kołowe, oparte
na przegubowej ramie, produkowane w zakresie 7,9,13 ton masy własnej. Oznaczane symbolami 10MSX,12 MSX/MXT. Posiadają obrót kabiny o pełne 360º, trójczłonową konstrukcję wysięgnika ze środkowym łamaniem, umożliwiającymPOWIĘKSZ kopanie równolegle do osi poruszania się maszyny.Osprzęt mocowany jest za pomocą opatentowanego szybkozłącza, dzięki któremu, operator w szybki i łatwy sposób potrafi zmienić „funkcję" wykorzystania koparki. MECALAC'a docenia się m.in. w ciasnych, miejskich uliczkach, gdzie standardowe koparki lub koparko-ładowarki nie potrafią wykonać zadania, ze względu na ich parametry robocze. To dzięki obrotowej kabinie i kinematyce wysięgnika, MECALAC jest nie do pobicia.

BAUMANNUzupełnieniem naszej bogatej oferty są wózki boczne COMBILIFT. Combilift to
synonim nowoczesności oraz trwałości i niezawodności. Pozycję tą marka
zawdzięcza znakomitej, międzynarodowej kadrze inżynierskiej o wieloletnim doświadczeniu oraz uznanym poddostawcom komponentów, jak np. silników Perkins, GM czy przekładni hydrostatycznych Rexroth. Combilift zdecydowanie stawia na jakość swoich wózków, przedkładając ich solidne wykonanie nad niską cenę, wychodząc z założenia że zadowolony klient to klient, który nie zmienia dostawcy.

NILFISK ALTOZapewniając naszym klientom kompleksową obsługę z zakresu zaopatrzenia w
POWIĘKSZprofesjonalny sprzęt w asortymencie posiadamy myjki wysokociśnieniowe,
odkurzacze i maszyny do utrzymania czystości podłóg. Produkty firmy NILFISK ALTO mają jedną cechę charakterystyczną, jest to wysoka jakość. Dzięki temu jesteśmy przekonani, iż spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
 

 
JMP: ul. Sejneńska 10, 15-399 Białystok, tel. (0-85) 742 97 37