unicarriers

 
 
 
NOWA KOLORYSTYKA - unicarriers

Srebrna dotychczas flota Nissan Forklift od niedawna ma jaśniejsze oblicze. Nowy, jasny kolor odzwierciedla proekologiczne podejście Nissan Forklift do swoich produktów zarówno na etapie projektowania, wytwarzania, jak i użytkowania wózków widłowych. Maszyny w nowym, wpadającym w biały kolorze są w trakcie pracy dużo bardziej widoczne. Ta zmiana kolorystyki ma więc realny wpływ na podniesienie bezpieczeństwa użytkowania wózków widłowych.
Nowy kolor, który nie jest metaliczny ma również przewagę w przypadku odnowy powierzchni lakierniczej. Drobne otarcia, które często pojawiają się na wózkach mogą zostać naprawione bez odcinania się tzw. zaprawek od reszty powłoki. Nowy kolor, podobnie do poprzedniego srebrnego jest charakterystyczny i ekskluzywny. Nie był stosowany dotychczas przez żadnego producenta wózków widłowych i odróżnia wysokiej jakości produkty Nissan Forklift od maszyn konkurencji.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

źródło: http://www.camforklifts.co.uk

CzoŁowe - elektryczne

W kategorii tej prezentujemy jedne z najbardziej popularnych na świecie, elektryczne - czołowe wózki widłowe. To urządzenia, które dzięki bardzo wydajnej baterii, a także wysokiej energooszczędności zapewniają wiele godzin efektywnej pracy. Nowoczesne Panele LCD gwarantują wygodną i sprawną obsługę oraz kontrolę. Wszystkie serie zapewniają znakomitą funkcjonalność i wszechstronność.

QX2
QX 2
TX3TX 3 TX4TX 4

CzoŁowe - spalinowe

Nissan to także producent spalinowych wózków widłowych. Marka zapewnia w tym zakresie najwyższe standardy konstrukcyjne owocujące doskonałą wydajnością pracy, oszczędnością paliwa i niską emisją spalin. To także komfort pracy oraz bezpieczeństwo operatora. Oferujemy Państwu zarówno wózki widłowe benzynowe, jak i z instalacją LPG, bądź napędem Diesel-a.

DX
DX
LX
LX
GX
GX

Magazynowe

To zaawansowany sprzęt znajdujący zastosowanie w setkach nowoczesnych centrów logistycznych na całym świecie. Bez względu na to, czy interesują Państwa modele do wysokiego składowania, do kompletacji, czy paletowe - magazynowe wózki widłowe Nissan to odpowiedni wybór dla firm poszukujących solidnych i funkcjonalnych rozwiązań na długie lata.

PALETOWE TRANSPORTOWE

PLL
PLL

PLE
PLE

PLP
PLP
PMR
PMR


ALL/XLL

PALETOWE PODNOŚNIKOWE


PSL
PSL


PS
PS
PSH
PSH


PSP
PSP

PSD
PSD


PDP 200
PDP 200ERGO A
Ergo A

ERGO X
Ergo X

ERGO XML
Ergo XML

ERGO ATF XTF
Ergo ATF / XTF

KOMPLETACYJNE
 PPD
PPL / PPD
PPF PPC PPS
PPF / PPC / PPS
EPL
EPL


EPM EPH
EPM / EPH

REACH - TRUCK
ULS
TERGO® ULS
UND
TERGO® UND

UMS
TERGO® UMS

UHD
TERGO® UHD

UHX
TERGO® UHX

UMS-TF UHD-TF UHX-TF
TERGO® UMS-TF / UHD-TF / UHX-TF

UFW
TERGO® UFW
 


DO WĄSKICH KORYTARZY ROBOCZYCH

TERGO URS
TERGO® URS


PLIKI DO POBRANIA:
PDF - PROFIL PRODUKCJI -Nissan UNICARRIERS - pl.

 

 

 
JMP: ul. Sejneńska 10, 15-399 Białystok, tel. (0-85) 742 97 37